gradinamax.roReviews

3.86

Reviews for gradinamax.ro

494 verified reviews in the last 12 months

494 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

the most relevant positive review

4 months ago
Apreciez grădinamax pentru soiurile excepționale de flori,echipa este deosebita,răspunde cu promptitudine diverselor nevoi,iar acum aștept cu nerăbdare sa văd rezultatul investiției🤗,sper ca toate sa se prindă și semințele sa încolțească! Trist a fost ca trandafirii arătau nedemni de firma pe care o reprezentați,iar anumiți bulbi erau de fapt niște rădăcini firave. Spânzul nu da nici un semn,nici brumarelele..dar mai aștept!🤗Succes și vouă și noua!🤗

Show all positive reviews

the most relevant critical review

5 months ago
Bună seara. E prima dată când cumpăr puieți sau flori de pe internet, fără să le văd în realitate, și am făcut lucrul acesta întrucât recenziile pe care le aveți sunt foarte bune și am considerat că sunteți de încredere. Tocmai de aceea am fost extrem de dezamăgită la desfacerea coletului pentru că, în loc de puieții de conifere, am primit, practic, trei ghivece cu „floricele”. E adevărat că nu am găsit nicăieri, pe site, mențiuni privitoare la dimensiunea acestora, însă mă așteptam la ceva mai viguros dar, în loc de puieți, am primit „puiuți” (bradul coreean, cel puțin, este firav de tot). Sunt atât de fragili că mi-e teamă să-i plantez în curte ca să nu fie călcați în picioare. Iar molidul argintiu nu prea e argintiu, așa cum apare în imaginile de pe site. În plus, trandafirii au ajuns cu crenguțele rupte și par uscați. Singurul de care sunt mulțumită e curmalul japonez, pe care l-am și plantat deja în grădină. Chiar îmi pare rău, mai ales că am fost atât de încântată când am descoperit pagina dvs. și am văzut ce ofertă variată și interesantă aveți!

Show all critical reviews

Reviews for gradinamax.ro

Filter
 Sort by Relevance
24 days ago
Serviciul clienti, insa as da o nota mica la informatia legata de disponibilitate, scrie ca produsul se afla in stoc cand colo nu este.
12 days ago
Mi-a placut felul cum au fost ambalate plantele.Afinii siberieni insa nu arata prea bine.
14 days ago
Produse de calitate.Personal serios si garantia calitati produselor.
8 days ago
seriozitate si promptitudine. felicitari si la mai mare
2 days ago
👍
5 days ago
9 days ago
16 days ago
18 days ago
1 month ago
23 days ago
Toate plantele pe care le-am comandat si achitat direct cu cardul, fara nicio exceptie, n-au putut fi livrate. De vreme ce exista mentiunea "pe stoc" sau nu ar fi logic ca acele produse care "se afla pe stoc" sa poata fi livrate. As intelege daca un produs sau altul nu poate fi livrat, dar nu toata comanda alcatuita din plante total diferite, deci nu din aceeasi categorie. Banii mi-au fost restituiti, ceea ce este pozitiv.
17 days ago
Vind bete uscate pe post de plante si nu le inlocuiesc cautind diverse motive desi am platit pentru produsele respective,sunt multi cei pacaliti
25 days ago
La penultima comandă, din trei fire de clematis, a rezistat doar unul, pentru că sunt foarte mici la livrare, iar la ultima, n-am primit nimic, pentru că trebuia să aștept 2 luni, din iulie până în septembrie, cu toate că pe site nu se menționează acest lucru, iar produsele figurează în stoc...
Yesterday
Am comandat, am așteptat o săptămâna încă mai astept
1 month ago
Sa va țineți de cuvânt !
4 days ago
4 days ago
10 days ago
2 months ago
Sunt foarte multumita, am multe plante comandate de la dv, toate s-au prins, am pomii care dja sunt p rod,si ne-am bucurat de fructele lor,iar crinii sunt atractia curții, acum abea asteptam sa ne bucuram de floriile liliecilor comandati. In concluzie suntem foarte foarte multumiti, vom reveni cu alta comanda in toamna.
2 months ago
Nu sunt la prima comanda gradinamax. Ma intorc cu drag pe site pentru varietatea produselor, promotiile tentante, serviciile profesionale de nota 10. De la ofertare, ambalare si calitatea produselor. Recomand cu caldura.