mass-zone.euReviews

: 128ExcellentCertified

Details
Contact

mass-zone.eu - suplementy diety, witaminy, odżywki dla sportowców

Firmę stworzyła, grupa pasjonatów kultury fizycznej, żywienia i suplementacji wraz z handlowcami, którzy znają rynek i zapotrzebowanie klienta. Szefowie firmy, nie obawiając się silnej konkurencji, wprowadzają nowe standardy jakości usług i kontaktu z klientem. Firma jako cel stawia sobie dobre opinie klientów, co zaowocuje jej rozwojem na rynku światowym. Czym się wyróżniamy Naszą główną handlową domeną, są znaczące dla klienta wartości takie jak : - wysyłka w 24 h - sprowadzenie praktycznie każdego produktu pod dane zamówienie, nawet jeśli tego produktu nie mamy na stanie (związane z dłuższym okresem oczekiwania) - pomoc w doborze odpowiedniej suplementacji, poprzez 3 źródła wymiany informacji – livechat, mail, kontakt telefoniczny Współpracujemy ze specjalistami, którzy angażują się w pomoc każdemu klientowi. Pomagamy nie tylko sportowcom, czy osobom aktywnym fizycznym, ale również ludziom, którzy niekiedy potrzebują poprawić swoje samopoczucie, poprzez dobranie odpowiednich kompleksów witamin, czy też probiotyków. Jakość Naszych produktów potwierdzają różnego rodzaju badania jak i sami producenci, którzy są sprawdzonymi markami na rynku – Optimum Nutrition, Olimp, Now foods, Jarrow Formula, czy też Swanson. Jak widać w Naszej ofercie znajdują się produkty dla każdego – dla dzieci, kobiet w ciąży, amatorów sportu, osób starszych jak i zawodowych sportowców. Życzymy dużo zdrowia, wspaniałej formy fizycznej i oczywiście udanych zakupów!
Contact
HEALTHY SUPPLEMENTS ZONE SUWALD SPÓŁKA JAWNA