Dartshopper.cz

Excellent

Top positive review

22 Nov 2023
 Verified review
Měla jsem obavy, jelikož se jedná o zahraniční obchod. Vše proběhlo naprosto v pořádku, jen doprava trvala o něco déle. S tím jsem samozřejmě počítala, když jede zboží ze zahraničí. Obchod lhůtu odeslání dodržel , od objednání po doručení cca 1 týden. Zboží je kvalitní a dorazilo v pořádku.

Top negative review

9 Feb 2024
 Verified review
1 Objednávka - to že na webu je informace "Objednáno do 22:00, dnes odesláno" je krásná věc ovšem už se nikde prodejce nezmiňuje že cesta balíku bude trvat více než týden 2 Trasování - opět krásná informace přijde vám kod a po zadání se vlastně nic nedozvíte a tak to bylo celý týden 3 - Balík samotný - sám mám zkušenost s prací na expedici/balení to co mi přišlo domů byl vtip. Od balíčku který cestuje pomalu přes polovinu Evropy bych očekával lepší zabalení. Při převzetí balíku od dopravce byla vidět nedoléhající izolepa (nebylo s ní manipulováno pouze špatně nalepena) do balíčku šla s klidem strčit celá ruka bez poškození izolepy. Druhá věc je absence jakéhokoliv materiálu na výplň krabice věci si v bedně jen tak krásně bouchají o sebe. Podtrženo sečteno jste obchod s výbornou nabídkou zboží ale to je tak vše.

Reviews for Dartshopper.cz

Sort by
Relevance
19 Feb 2024
 Verified review
+ větší nabídka zboží než mají české e-shopy + rozumná cena dopravy + na to, že balík šel z Holandska do Čech a doručovala jej Zásilkovna, je imho doručení za 3 pracovní dny (posláno v úterý, doručeno v pátek) velmi dobrý čas + některé zboží mají o dost levnější než v Česku (ale pozor, některé kupodivu o dost dražší) - objednávku údajně zabalili v neděli, ale čert ví proč ji odeslali až v úterý Takže jediný problém je, že nerad čekám. Jinak vše, včetně zboží, v naprostém pořádku.
28 Feb 2024
 Verified review
Objednal jsem terč, chránič, osvětlení a šipky a vsechno dorazilo v poradku. Prislo to relativně rychle - objednaval jsem v nedeli a ve ctvrtek jsem vyzvedl v dpd. Takze za mne muzu doporučit!
8 days ago

I recommend 10/10

One swisspoint from my order got lost on the way, but customer service was very helpful and I got a refund. Also the delivery options are very good
21 Feb 2024
 Verified review
Dodání šílené, cestování zásilky a předpokládaný termín doručení! Zboží a ostatní služby super!!
5 Mar 2024
 Verified review
Dodání do týdne, pěkně zabaleno, dobré ceny-jen koupením hrotů (1000ks)se zaplatilo poštovné
23 Feb 2024
 Verified review
Komunikace super, dobrý výběr, vylepšil bych popisy produktů, udělal bych je detailnější
26 Feb 2024
 Verified review
Vylepšiť prepočet na € pre slovenských zákazníkov a upresniť dobu dodania pre SK
Všetko OK. Len škoda že tovar nie je možné doručovať cez Packetu Z-box
Kvalitní produkt. Dodání v termínu. Balík mohl být lépe zabalený
4 days ago
 Verified review
pro mne jako amatera dostatecny vyber zbozi
27 Feb 2024
 Verified review
Přehlednost, velký výběr, dobré ceny
13 days ago

Super shop