Dartshopper.cz

Excellent

Top positive review

22 Nov 2023
 Verified review
Měla jsem obavy, jelikož se jedná o zahraniční obchod. Vše proběhlo naprosto v pořádku, jen doprava trvala o něco déle. S tím jsem samozřejmě počítala, když jede zboží ze zahraničí. Obchod lhůtu odeslání dodržel , od objednání po doručení cca 1 týden. Zboží je kvalitní a dorazilo v pořádku.

Top negative review

9 Feb 2024
 Verified review
1 Objednávka - to že na webu je informace "Objednáno do 22:00, dnes odesláno" je krásná věc ovšem už se nikde prodejce nezmiňuje že cesta balíku bude trvat více než týden 2 Trasování - opět krásná informace přijde vám kod a po zadání se vlastně nic nedozvíte a tak to bylo celý týden 3 - Balík samotný - sám mám zkušenost s prací na expedici/balení to co mi přišlo domů byl vtip. Od balíčku který cestuje pomalu přes polovinu Evropy bych očekával lepší zabalení. Při převzetí balíku od dopravce byla vidět nedoléhající izolepa (nebylo s ní manipulováno pouze špatně nalepena) do balíčku šla s klidem strčit celá ruka bez poškození izolepy. Druhá věc je absence jakéhokoliv materiálu na výplň krabice věci si v bedně jen tak krásně bouchají o sebe. Podtrženo sečteno jste obchod s výbornou nabídkou zboží ale to je tak vše.

Reviews for Dartshopper.cz

Sort by
Relevance
7 days ago
 Verified review
Vše přišlo v perfektním stavu jak mělo. Jediné co tak jsem doufal v trochu rychlejší dopravu, protože bylo psáno, že zboží má přijít do 3-4 dnů a přišlo mi až 5 dnem. Ale rozumím, že za to nemůže Dartshopper ale přepravní společnost
28 Feb 2024
 Verified review
Objednal jsem terč, chránič, osvětlení a šipky a vsechno dorazilo v poradku. Prislo to relativně rychle - objednaval jsem v nedeli a ve ctvrtek jsem vyzvedl v dpd. Takze za mne muzu doporučit!
11 Mar 2024

I recommend 10/10

One swisspoint from my order got lost on the way, but customer service was very helpful and I got a refund. Also the delivery options are very good
9 days ago

OK

Ahoj, po druhé jsem objednal z dartshopperu. Objednávka v neděli, zboží přišlo do Brna ve čtvrtek. Všechno v pohodě :-)
10 days ago
 Verified review
Zrealnit dobu dorucenia, u mna to bolo 6 pracovnych dni. Objednavka bola v piatok, dorucene v o 2 tyzdne v pondelok.
5 Mar 2024
 Verified review
Dodání do týdne, pěkně zabaleno, dobré ceny-jen koupením hrotů (1000ks)se zaplatilo poštovné
15 Mar 2024
 Verified review
pro mne jako amatera dostatecny vyber zbozi
2 days ago
 Verified review
Hezky zabalené a přehledný e-shop.
6 Mar 2024

Super shop